Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Słoik patentowy z klipsem szklany 1,1 l
Słoik patentowy z klipsem szklany 1,1 l
Słoik patentowy z klipsem szklany 1,1 l
Słoik patentowy z klipsem szklany 1,1 l
Słoik patentowy z klipsem szklany 1,1 l
Słoik patentowy z klipsem szklany 1,1 l

Słoik patentowy z klipsem szklany 1,1 l

  • Szklany pojemnik wykonany z grubego szkła z bambusową pokrywką. Słoik posiada uniwersalne, szczelne, "patentowe" zamknięcie z gumową uszczelką.
30,60 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
Możesz kupić także poprzez:
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Cena katalogowa
32,99 zł/1szt.
Marka
Symbol
127543
Kod producenta
8592381176709
Gwarancja
Materiał
szkło
Długość
11 cm
Szerokość
11 cm
Wysokość
17 cm
Średnica
10 cm
Pojemność
1,1 l
Waga (g)
591
Kolor dominujący
przezroczysty
Dodatkowo
Logistyka
Logistyka długość(cm)
11
Logistyka szerokość(cm)
11
Logistyka wysokość(cm)
17
Waga gabarytowa (g)Więcej
Waga gabarytowa w gramach
342.83Więcej
Waga gabarytowa w gramach
  • SZKLANY - Szklany pojemnik o pojemności 1,1 litra.
  • SZCZELNE ZAMKNIĘIE - Słoik posiada uniwersalne, szczelne, "patentowe" zamknięcie z gumową uszczelką.
  • SOLIDNY - Wykonany z grubego szkła, pokrywka drewniana - bambusowa.
  • UNIWERSALNY - Słoik może być przeznaczony do przechowywania kawy, słodyczy, suszonych grzybów, makaronu, orzechów, cukru i wielu innych.
  • IDEALNY NA PRZETWORY - Sprawdzi się również do warzyw marynowanych, kiszonek, przecierów i innych przetworów.

Słoik wykonany z grubego szkła. Wysokość słoika wynosi 17 cm i średnica 10 cm. Posiada patentowe zamknięcie, które zapewnia szczelność dzięki zamknięciu z gumową uszczelką. Posiada pokrywkę wykonaną z drewna bambusowego. Niezwykle przydatny w kuchni do przechowywania przetworów, produktów sypkich oraz słodyczy. Dzięki uniwersalnemu zastosowaniu będzie niezwykle przydatny w kuchni. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.8 / 5.0 147 opinii
pixel